1. Apmeklējot interneta vietni www.ledenes.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, lietotājs personiski vai tā pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 2. SIA „Ledenes” interneta vietnē www.ledenes.lv ievadītās informācijas (tajā skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.ledenes.lv lietošanas laikā.
 3. SIA „Ledenes” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.ledenes.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.ledenes.lv.
 4. Interneta vietnes www.ledenes.lv lietotājam ir tiesības iegādāties preces par cenu, kāda ir spēkā interneta vietnes www.ledenes.lv apmeklēšanas brīdi. SIA „Ledenes” ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.ledenes.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 5. Interneta vietnē www.ledenes.lv ievietotā informācija ir SIA „Ledenes” īpašums.
 6. SIA „Ledenes” ir tiesīga nosūtīt paziņojumus un/vai veikt telefona zvanus uz lietotāja norādītajiem saziņas līdzekļiem saistībā ar uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem interneta vietnē www.ledenes.lv veiktajiem darījumiem ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.
 7. Lietojot interneta vietni www.ledenes.lv, lietotājs piekrīt, ka SIA „Ledenes” vai trešā persona, kura darbojas www.ledenes.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt: (1) interneta vietnes www.ledenes.lv lietotāju kopējo apmeklējumu skaitu; (2) interneta vietnes www.ledenes.lv lietotāju IP adreses; (3) citus datus, kas saistīti ar sistēmas administrēšanu, kā arī, lai kontrolētu www.ledenes.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 8. SIA „Ledenes” nesasaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļautu identificēt šo lietotāju.
 9. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs piekrīt, ka interneta vietnē www.ledenes.lv ievadītos datus SIA „Ledenes” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.ledenes.lv lietošanas noteikumiem.
 10. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt preču piegādes nosacījumiem.
 11. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt garantijas nosacījumiem.
 12. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar atteikuma tiesībām.
 13. Neskaidrību gadījumā vai atsauksmju sniegšanai lietotājs darba laikā var sazināties ar SIA "Ledenes" darbiniekiem zvanot 29373637 , vai visu cauru diennakti rakstot e-pastu [email protected]. Uz e-pastu saņemtas ziņas atbildes termiņš - viena darba diena. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.