Par mums

Ideja par specializēta LED spuldžu veikala izveidi dzima, kad 2014.gadā, remontējot dzīvokli, radās vēlme būt modernam, videi draudzīgam un iegādāties energoefektīvās, tobrīd mazpazīstamās LED spuldzes. Cēsu un Siguldas būvmateriālu veikalos, saskāros ar problēmu - uz LED spuldžu iepakojuma bez ierastajiem vatiem atradu arī tādus apzīmējumus kā kelvini, lūmeni un Ra indekss, kas tajā brīdī man izklausījās pēc ķīniešu ābeces. Lūdzot veikalu pārdevējiem izskaidrot, kas īsti rakstīts uz iepakojuma un, kāda spuldze vislabāk atbildīs manām vajadzībām, saņēmu atbildi līdzīgu šai: "Šeit ir spuldzes, tur ir kase!" 

Tā radās ideja par specializētu LED spuldžu veikalu, kurā klients ir pirmajā vietā, veikalu, kurā tiek izskaidrots un palīdzēts. 

Ar laiku no vienkārša LED spuldžu veikala izaugām par kārtīgu pilna spektra apgaismojuma veikalu, jo piedāvājam arī dizaina apgaismojuma ķermeņus un pat auto LED lukturus.

Nekas nestāv uz vietas un viss nepārtraukti mainās, tāpēc ar 2023.gada jūliju esam slēguši fiziskā veikala durvis un pārgājuši uz darbu vienīgi tiešsaistē - i-veikalā. Par spīti visam, paliekam uzticīgi mūsu sauklim "Visa pamatā ir atbilstošs apgaismojums" un, izmantojot gadu gaitā uzkrāto pieredzi, turpinām piemeklēt vispiemērotāko risinājumu katram klientam, kurš aicina palīdzēt.

i-veikala darba laiks 

Pirmdien: 10:00 - 18:00
Otrdien: 10:00 - 18:00
Trešdien: 10:00 - 18:00
Ceturtdien: 10:00 - 18:00
Piektdien: 10:00 - 18:00
Sestdien: 9:00 - 15:00
Svētdien:  pieņemam i-veikala pasūtījumus, bet neatbildam uz zvaniem un e-pastiem

KONTAKTI

Tālrunis:  29373637
E-pasts: [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.