Par mums

Ideja par specializēta LED spuldžu veikala izveidi dzima, kad 2014.gadā, remontējot dzīvokli, radās vēlme būt modernam un videi draudzīgam un iegādāties energoefektīvās, tobrīd mazpazīstamās LED spuldzes. Cēsu būvmateriālu veikalos, saskāros ar problēmu - uz LED spuldžu iepakojuma bez ierastajiem vatiem atradu arī tādus apzīmējumus kā kelvini, lūmeni un Ra indekss, kas tajā brīdī man izklausījās pēc ķīniešu ābeces. Lūdzot veikalu pārdevējiem izskaidrot, kas īsti rakstīts uz iepakojuma un, kāda spuldze vislabāk atbildīs manām vajadzībām, saņēmu atbildi līdzīgu šai: "Šeit ir spuldzes, tur ir kase!" 
Tā radās ideja par specializētu LED spuldžu veikalu, kurā klients ir pirmajā vietā, veikalu, kurā tiek izskaidrots un palīdzēts. 
2021.gadā, veikala Ledenes sestajā darbības gadā, varam droši teikt, ka no LED spuldžu veikala esam izauguši par LED apgaismojuma veikalu, jo mūsu piedāvājuma klāsts sastāda vairāk kā 4000 dažādu LED produktu vienību no kura mazāk kā 1/5 daļa ir spuldzes.
Iespējams, ne vienmēr veikalā Ledenes nopirksiet tik lētu LED apgaismojumu kā lielo tīklu būvmateriālu veikalā, bet veikala personāls palīdzēs piemeklēt tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

LINDA

Linda vienmēr būs ieinteresēta atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apgaismojumu, kā arī piedāvās labāko risinājumu, lai ienestu gaismu pat vistumšākajā telpā. Viņa ir labs piemērs tam, ka sieviete prot lieliski orientēties LED tehnoloģiju jaunumos un spēj piemeklēt atbilstošāko risinājumu katrai situācijai.

E-pasts:
[email protected]
Tel.:  27495465


OSKARS

Oskars ir doktorantūras students, pētnieks un topošais zinātnieks, kuru interesē tēmas, kas saistītas ar resursu efektīvu izmantošanu un dabas aizsardzību, tāpēc, loģiski, viņa aizraušanās ir LED apgaismojums, kurš ļauj samazināt elektrības patēriņu un ir videi draudzīgas (atšķirībā no luminiscējošajām dienas gaismas spuldzēm, nesatur dzīvsudrabu).

E-pasts:
[email protected]
Tel.: 28678558

SANITA

Sanita ar prieku sāk iepazīt LED gaismas pasauli un paralēli maģistratūrā studē tūrismu, jo aizraujas ar ceļošanu un pārgājienu rīkošanu draugiem, jo tikai tā var iepazīt sevi un citu tautas kultūras dažādību. Vienreiz Sanita pat devās aizraujošā stopēšanas ceļojumā pa Eiropu.
Nedusmojieties, ja Sanita jums nepajautās ''Vai maisiņš vaig?", tas nozīmē, ka Sanitai rūp daba.

Tālrunis: 27272508
E-pasts: [email protected]


Darba laiks 

LĪDZ ĀRKĀRTAS STĀVOKĻA BEIGĀM VEIKALS SLĒGTS. TURPINĀM PIEŅEMT UN IZPILDĪT I-VEIKALA PASŪTĪJUMS

KONTAKTI

Tālrunis:  27495465, 28678558
E-pasts: [email protected], [email protected]
Adrese: t/c "Solo", Jāņa Poruka iela 19, Cēsis, LV-4101


0