Par mums

Ideja par specializēta LED spuldžu veikala izveidi dzima, kad 2014.gadā, remontējot dzīvokli, radās vēlme būt modernam un videi draudzīgam un iegādāties energoefektīvās, tobrīd mazpazīstamās LED spuldzes. Cēsu būvmateriālu veikalos, saskāros ar problēmu - uz LED spuldžu iepakojuma bez ierastajiem vatiem atradu arī tādus apzīmējumus kā kelvini, lūmeni un Ra indekss, kas tajā brīdī man izklausījās pēc ķīniešu ābeces. Lūdzot veikalu pārdevējiem izskaidrot, kas īsti rakstīts uz iepakojuma un, kāda spuldze vislabāk atbildīs manām vajadzībām, saņēmu atbildi līdzīgu šai: "Šeit ir spuldzes, tur ir kase!" 
Tā radās ideja par specializētu LED spuldžu veikalu, kurā klients ir pirmajā vietā, veikalu, kurā tiek izskaidrots un palīdzēts. 
Nu jau vairākus gadus no vienkārša LED spuldžu veikala esam izauguši par kārtīgu pilna spektra apgaismojuma veikalu, jo piedāvājam arī dizaina apgaismojuma ķermeņus un pat auto LED lukturus.
Iespējams, ne vienmēr veikalā Ledenes nopirksiet tik lētu LED apgaismojumu kā lielo tīklu būvmateriālu veikalā, bet veikala personāls palīdzēs piemeklēt tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

sANITA

Sanita ar prieku sāk iepazīt LED gaismas pasauli un paralēli maģistratūrā studē tūrismu, jo aizraujas ar ceļošanu un pārgājienu rīkošanu draugiem, jo tikai tā var iepazīt sevi un citu tautas kultūras dažādību. Vienreiz Sanita pat devās aizraujošā stopēšanas ceļojumā pa Eiropu.
Nedusmojieties, ja Sanita jums nepajautās ''Vai maisiņš vaig?", tas nozīmē, ka Sanitai rūp daba.

E-pasts: [email protected]


OSKARS

Oskars ir inženierzinātņu doktors ar specializāciju imitējošajā modelēšanā. Tieši modelēšanas prasmes palīdz veikt aprēķinus, kādus apgaismes ķermeņus un kur uzstādīt, lai iegūtu katras telpas pielietojumam atbilstošu apgaismojumu.
Pētniecībā Oskars pievēršas tēmām, kas saistītas ar resursu efektīvu izmantošanu un dabas aizsardzību, tāpēc, loģiski, viņa aizraušanās ir LED apgaismojums, kas ļauj samazināt elektrības patēriņu un ir videi draudzīgas (atšķirībā no luminiscējošajām dienas gaismas spuldzēm, nesatur dzīvsudrabu).

Tālrunis.: 28 678 558
E-pasts: [email protected]


Darba laiks 

Pirmdien: 10:00 - 18:00
Otrdien: 10:00 - 18:00
Trešdien: 10:00 - 18:00
Ceturtdien: 10:00 - 18:00
Piektdien: 10:00 - 18:00
Sestdien: 9:00 - 15:00
Svētdien: veikals slēgts

KONTAKTI

Tālrunis:  29373637
E-pasts: [email protected]
Adrese: t/c "Solo", Jāņa Poruka iela 19, Cēsis, LV-4101


Pirkumu grozs