Piemežiņi

Mūsu šīs vasaras prieks un lepnums bija izgaismot klienta vasarnīcu "Piemežiņi", kuras aprīkojumā izmantotas ne tikai mūsu piedāvājumā esošās lampas un LED spuldzes, bet arī vadi, slēdži, kontaktligzdas un porcelāna izolatori.

Dzīvojamai telpai tika izvēlēta  Reality Leuchten griestu lampa PETTY, kas aprīkota ar Philips E14 4.3W (40W) 2700K LED filament spuldzi. Papildus gaismu plauktos nodrošina Latvijas zīmola Leduro LED panelis 94121, kas dēļ tā nelielā izmēra (diametrs, montējamais caurums, biezums: 44 mm, 35 mm, 28 mm) ir visai labi piemērots, lai to iebūvētu mēbelēs. Slēdžiem un rozetēm tika izvēlēts lietot Schneider RENOVA retro sēriju, kas lieliski sader ar Balten pītajiem retro kabeļiem un porcelāna izolatoriem to stiprināšanai.

Saimnieciskajai telpai klients izvēlējās izmantot vienkāršāku, askētiskāku risinājumu. Pie sienas tika piestiprināti divi Leduro LED plafoni NOVA, kas tiek darbināti ar GUNSAN slēdžiem. Elektroierīču barošanai arī tiek izmantotas GUNSAN rozetes. Tas viss ir savienots ar parastajiem elektrības kabeļiem, jo saimniecības telpā nav nepieciešama tāda greznība kā porcelāns.

Terases izgaismošanai klients izvēlējās lietot Trio Leuchten fasādes gaismeklis GARONNE, kas aprīkots ar  Philips E14 4.3W (40W) 2700K LED filament spuldzi - lai nebūtu par spožu

Pirkumu grozs