Klienti


Tikko palīdzējām savam jaunajam klientam Cottage Rose Valley uzlikt pēdējos punktus uz "i", lai noslēgtu brīvdienu mājas iekārtošanu un varētu uzņemt savus pirmos viesus. Šie punkti ir Reality Leuchten stāvlampa DANIEL un LED galda lampa VIPER

Vairāk par Cottage Rose Valley uzzini sekojot aktivitātēm Instagram kontā, vai rezervē to neaizmirstamām brīvdienām Booking.com.

Ja nepieciešama palīdzība savām telpām izvēlēties atbilstošu apgaismojumu, mēs joprojām esam atrodami ledenes.lv un sasniedzami rakstot [email protected] vai zvanot +371 29373637.


ciirulis.com
Biežākais LED lentas pielietojums ir zem virtuves skapīšiem, bet tam var pieiet arī radošāk. Šajā gadījumā ciirulis.com pie mums iegādāto LED lentu izmanto unikāla dizaina apgaismojuma izgatavošanā, kur katra lampa ir roku darbs izgatavots vienā eksemplārā. Attēlā redzama no bazalta šķiedras izgatavota un ar poliuretāna aizsargpārklājumu apstrādāta sienas lampa PORTAL LAMP.


Piemežiņi
Mūsu šīs vasaras prieks un lepnums bija izgaismot klienta vasarnīcu "Piemežiņi", kuras aprīkojumā izmantotas ne tikai mūsu piedāvājumā esošās lampas un LED spuldzes, bet arī vadi, slēdži, kontaktligzdas un porcelāna izolatori.

Dzīvojamai telpai tika izvēlēta  Reality Leuchten griestu lampa PETTY, kas aprīkota ar Philips E14 4.3W (40W) 2700K LED filament spuldzi. Papildus gaismu plauktos nodrošina Latvijas zīmola Leduro LED panelis 94121, kas dēļ tā nelielā izmēra (diametrs, montējamais caurums, biezums: 44 mm, 35 mm, 28 mm) ir visai labi piemērots, lai to iebūvētu mēbelēs. Slēdžiem un rozetēm tika izvēlēts lietot Schneider RENOVA retro sēriju, kas lieliski sader ar Balten pītajiem retro kabeļiem un porcelāna izolatoriem to stiprināšanai.

Saimnieciskajai telpai klients izvēlējās izmantot vienkāršāku, askētiskāku risinājumu. Pie sienas tika piestiprināti divi Leduro LED plafoni NOVA, kas tiek darbināti ar GUNSAN slēdžiem. Elektroierīču barošanai arī tiek izmantotas GUNSAN rozetes. Tas viss ir savienots ar parastajiem elektrības kabeļiem, jo saimniecības telpā nav nepieciešama tāda greznība kā porcelāns.

Terases izgaismošanai klients izvēlējās lietot Trio Leuchten fasādes gaismeklis GARONNE, kas aprīkots ar  Philips E14 4.3W (40W) 2700K LED filament spuldzi - lai nebūtu par spožu.

rios_design.lv

Mēs ne vienmēr savu produkciju pārdodam gala lietotājam. Reizēm tā tiek modificēta un pārveidota pavisam jaunā produktā. Arī koks nav vienkārši malka. Piemēram, māzeru apvienojot ar epoksīdu, to var pārvērst burvīgā galda virsmā. Ja galda virsmu papildina ar LED lentu, tad māzera raksturs tiek papildus izcelts.

Ja gribi uzzināt, ko mūsu klients rios_deign.lv vēl spēj izgatavot no koka, apmeklē viņu Instagram profilu šeit. Ja vēlies iegādāties LED lentu, tad nāc uz mūsu veikalu Cēsīs, un mēs ieteiksim vispiemērotāko risinājumu konkrētajai vajadzībai.


vaives iela

Reizēm, lai telpai piešķirtu jaunu elpu, nav nepieciešams taisīt lielu un grandiozu remontu, pietiek ar pavisam nedaudz.

Iepriekš klienta viesistabā gan sienas, gan apgaismes ķermeņi bija balti. Lai telpai piešķirtu pavisam citu izskatu, atlika tikai pārkrāsot sienas un tām pieskaņot atbilstošus dizaina apgaismes ķermeņus. Pie šokolādes krāsas sienas ļoti labi piestāv klienta izvēlētie Maytoni IRVING sērijas gaismekļi ar dzintara stiklu (pieejams arī caurspīdīgs un dūmakains stikls) un PHILIPS retro stila lāses formas (ST64) LED filament spuldzes.


VSCENTER
VSCENTER Mūsu klientu lokā ir vairāki vietējie uzņēmumi no Cēsīm, tajā skaitā apkures, metālapstrādes un metālu tirdzniecības uzņēmums VSCENTER.

VSCENTER, izmantojot savu pieredzi metālapstrādē, paši izgatavoja sava uzņēmuma izkārtni, bet pie mums vērsās, lai meklētu piemērotu risinājumu logo izgaismošanai. Tika izvēlēta LED lenta, kuras gaisma, atstarojoties pret sienu, izceļ neapstrādātā metāla struktūru un monolīto raksturu.

LED lenta, tās savienojumi, barošanas bloki, tālvadības pultis un slēdži pieejami uz vietas mūsu veikalā. I-veikalā šo preču grupu neesam ievietojuši apzināti, jo esam pārliecināti, ka tikai pēc sarunas ar kompetentu pārdevēju, iespējams nokomplektēt LED lentas komplektu, kur būs katrai nepieciešamībai vispiemērotākais LED lentas spožums un gaismas spektrs, kā arī - netiks nopirkta neviena lieka komponente un netiks nopirkts nekas lieks.


Augusts stallis
Augusta stallis Mālpilī mūs uzrunāja, jo vēlējās ar energoefektīvā LED apgaismojuma palīdzību vienmērīgi izgaismot izjāžu angāru. DIALux apgaismojuma modelēšanas programmā izveidojām angāra 3D modeli un aprēķinājām, ka piemērotākais apgaismojums, lai mērķi sasniegtu, ir TopeLighting 36W LED lineārais gaismeklis LAGOS. Kā redzams bildēs, rezultāts sasniegts teicami!


PIRTS 2
Kā gaumīgi izgaismot guļbaļķu pirtiņas fasādi? Mūsu kliente to veiksmīgi atrisināja ar āra spuldžu virteni un Philips LED spuldzēm ar tikai 2W elektroenerģijas patēriņu.


Romantiskā guļamistaba
http://www.ledenes.lv/klienti/romantiska-gulamistaba/

Šis, klientes izveidotais guļamistabas dizains, ir lielisks labas stila un krāsu sajūtas apvienojuma piemērs. Šajā istabā saskaņots ir pilnīgi viss. Ļoti labi savā starpā sader Reality Leuchten lustra Leavy ar Maytoni sienas lampām Grace. Arī gaismas apjoms ir atbilstošs telpas pielietojuma veidam.


Pirts

Mūsu klienti regulāri prasa, vai mums nav LED apgaismojums pirtīm. Specializētais LED apgaismojums pirtīm ir dārgs, līdz ar to, ņemot vērā, ka pirts netiek izmantota bieži, klienti nolemj lieki netērēties un saglabāt kvēlspuldžu apgaismojumu. 

Klienti, kuri vēlas ar apgaismojuma palīdzību pirtī panākt īpašu auru, interesējas, vai nevar izmantot mitrumizturīgo LED lentu. Šo variantu mēs neiesakām, jo LED lentas darba temperatūra ir līdz +40°C, kas nav pietiekami augsts rādītājs. Balstoties uz kompetenci, kas iegūta ilggadējā LED apgaismoju tirdzniecībā, mēs saviem klientiem iesakām izmantot LED moduļus, kas paredzēti vides reklāmu izgaismošanai. LED moduļi ir īpaši ar to, ka tiem caurmērā ir krietni lielāka tolerance pret ārējās vides iedarbību (sausums, mitrums) un gaisa temperatūru (no -20°C atsevišķiem modeļiem pat līdz +110°C).


TECHNOLOGICAL SOLUTIONS
SIA "Technological Solutions" ir ļoti apmierināti, ka pieņēma lēmumu vecos 400W prožektorus nomainīt pret 150W 157000lm 4000K Philips LED prožektoriem, jo gaisma pietiek un tiek taupīta elektroenerģija. Uz elektroenerģijas ietaupījuma rēķina, prožektoru iegāde un uzstādīšana atmaksāsies viena gada laikā.


kalna nami

Kalna Nami ir eksportējošs uzņēmums, kas ražo guļbūves, dārza mēbeles, koka karkasa ēkas, lapenes un nojumes. Mums vienmēr prieks par vietējiem uzņēmumiem, kuriem izdodas iekarot ārvalstu tirgu un tajā pārdot produkciju ar augstu pievienoto vērtību.

Uzstādītās LED noliktavas laternas darbiniekiem nodrošinās atbilstošu apgaismojumu, lai darbus varētu veikt ātri un precīzi, bet darba devējam ļaus ietaupīt elektroenerģijas patēriņu.


Dzīvoklis Nr.60

Attēlā gozējas ilgtspējīga un videi draudzīga Ziemassvētku "eglīte", kura izgatavota no 2019.gada 18.decembra vētrā kritušas priedes zariem.
Gan LED virtene, gan Reality Leuchten LED stāvlampu SOLO iegādātas SIA "Ledenes".ZVANNIEKU MĀJAS


Viens no mūsu klientiem ir biedrība "Zvannieku mājas", kas veic sabiedrībai svarīgu funkciju - atbalsta grūtībās nonākušus bērnus un mātes. 

Biedrība savām telpām izvēlējās kvalitatīvos un askētiskos Trio Leuchten apgaismes ķermeņus AGANO un LIVARO.


Graw furniture

Graw furniture, izmantojot Ledenes spuldžu veikalā iegādātās PHILIPS 4,5W (40W) E27 LED platleņķa spuldzes, savam klientam pēc pasūtījuma ir izgatavojuši ozolkoka rāmja spoguli, kurš lieliski papildinās interjeru un pildīs gaismekļa funkciju visā telpā.


Veiks

Kokapstrādes cehā Veiks Balvu novadā noliktavu laternas tika izvietotas, balstoties uz aprēķiniem, kas veikti ar speciālas programmatūras palīdzību. Ar rezultātu apmierināts gan uzņēmuma īpašnieks, jo apgaismojuma iegāde izmaksāja mazāk, nekā bija plānots, gan darbinieki, jo telpa atbilstoši normatīvajiem aktiem ir vienmērīgi izgaismota, kas atvieglo darbu un samazina darba traumu risku. 


Tīrs miers

Mūsu klientu loks stiepjas ārpus Cēsīm un tuvākās apkārtnes. Specializētā LED spuldžu veikala Ledenes apgaismojumu izvēlas arī Tīrs Miers Rankas pagastā, kur tiek svaigi grauzdēta izcila kafija ar zināmu izcelsmi. Tīrs Miers saimniekiem patīk daudz gaismas, tāpēc viņu iecienītais spuldžu modelis ir PHILIPS E27 LED spuldze ar 13W elektroenerģijas patēriņu un gaismas atdevi, kas ekvivalenta 100W kvēlspuldzei.

Lai nodrošinātu gaismu precīzi tur, kur tā nepieciešama, Tīrs Miers izvēlējās Reality Leuchten sienas lampu SCISSOR un spožāko no E14 LED spuldzēm 7W (60W) 2700K nemirgojošo LED spuldzi PHILIPS P48.

Brīvdaba

LED filament spuldzes Brīvdaba no SIA Ledenes

Mums ir patiess prieks, ka vietējie uzņēmēji izvēlas no mums iegādāties apgaismojumu. 
Burgeru restorāns Brīvdaba ir izvēlējušies: LED retro 4W Filament spuldzes, kas ir iekārtas ietvaros ar vadu un LED plafonus. 
Aizbrauc arī Tu uz gardu maltīti Brīvdaba un redzēsi cik mājīgu gaisotni dod pareiza apgaismojuma izvēle!


Ziedu salons Elīna

Cēsu uzņēmums ziedu salons Elīna izvēlas LED paneļus, kas, salīdzinājumā ar dienasgaismas spuldzēm, ļauj samazināt apgaismojuma patērētās elektroenerģijas apjomu par 38 %, ir vieglāk kopjami, turklāt - labi izskatās.


Jāņoga

Ēstuves un kulinārijas Jāņoga saimnieki, izmantojot dažāda veida LED Filament spuldzes, ir radījuši unikālu dizainu. 
Nāc un nobaudi ēdienu pagatavošanas mākslu!


Tili

Ienākot Tili veikalā, pārņem patīkama sajūta. Šo gaišo, mājīgo un silto sajūtu sniedz rūpīga Leduro un Philips siltā gaismas spektra (2700 K) spuldžu kombinācija.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.