Klienti


TECHNOLOGICAL SOLUTIONS
SIA "Technological Solutions" ir ļoti apmierināti, ka pieņēma lēmumu vecos 400W prožektorus nomainīt pret 150W 157000lm 4000K Philips LED prožektoriem, jo gaisma pietiek un tiek taupīta elektroenerģija. Uz elektroenerģijas ietaupījuma rēķina, prožektoru iegāde un uzstādīšana atmaksāsies viena gada laikā.


Dzīvoklis Nr.60

Attēlā gozējas ilgtspējīga un videi draudzīga Ziemassvētku "eglīte", kura izgatavota no 2019.gada 18.decembra vētrā kritušas priedes zariem.
Gan LED virtene, gan Reality Leuchten LED stāvlampu SOLO iegādātas SIA "Ledenes".ZVANNIEKU MĀJAS


Viens no mūsu klientiem ir biedrība "Zvannieku mājas", kas veic sabiedrībai svarīgu funkciju - atbalsta grūtībās nonākušus bērnus un mātes. 

Biedrība savām telpām izvēlējās kvalitatīvos un askētiskos Trio Leuchten apgaismes ķermeņus AGANO un LIVARO.


Graw furniture

Graw furniture, izmantojot Ledenes spuldžu veikalā iegādātās PHILIPS 4,5W (40W) E27 LED platleņķa spuldzes, savam klientam pēc pasūtījuma ir izgatavojuši ozolkoka rāmja spoguli, kurš lieliski papildinās interjeru un pildīs gaismekļa funkciju visā telpā.


Veiks

Kokapstrādes cehā Veiks Balvu novadā noliktavu laternas tika izvietotas, balstoties uz aprēķiniem, kas veikti ar speciālas programmatūras palīdzību. Ar rezultātu apmierināts gan uzņēmuma īpašnieks, jo apgaismojuma iegāde izmaksāja mazāk, nekā bija plānots, gan darbinieki, jo telpa atbilstoši normatīvajiem aktiem ir vienmērīgi izgaismota, kas atvieglo darbu un samazina darba traumu risku. 


Tīrs miers

Mūsu klientu loks stiepjas ārpus Cēsīm un tuvākās apkārtnes. Specializētā LED spuldžu veikala Ledenes apgaismojumu izvēlas arī Tīrs Miers Rankas pagastā, kur tiek svaigi grauzdēta izcila kafija ar zināmu izcelsmi. Tīrs Miers saimniekiem patīk daudz gaismas, tāpēc viņu iecienītais spuldžu modelis ir PHILIPS E27 LED spuldze ar 13W elektroenerģijas patēriņu un gaismas atdevi, kas ekvivalenta 100W kvēlspuldzei.


Brīvdaba

LED filament spuldzes Brīvdaba no SIA Ledenes

Mums ir patiess prieks, ka vietējie uzņēmēji izvēlas no mums iegādāties apgaismojumu. 
Burgeru restorāns Brīvdaba ir izvēlējušies: LED retro 4W Filament spuldzes, kas ir iekārtas ietvaros ar vadu un LED plafonus. 
Aizbrauc arī Tu uz gardu maltīti Brīvdaba un redzēsi cik mājīgu gaisotni dod pareiza apgaismojuma izvēle!


Ziedu salons Elīna

LED paneļi salons Elīna no SIA Ledenes

Cēsu uzņēmums ziedu salons Elīna izvēlas LED paneļus, kas, salīdzinājumā ar dienasgaismas spuldzēm, ļauj samazināt apgaismojuma patērētās elektroenerģijas apjomu par 38 %, ir vieglāk kopjami, turklāt - labi izskatās.


Jāņoga

Ēstuve kulinārija Jāņoja LED SIA LedenesĒstuves un kulinārijas Jāņoga saimnieki, izmantojot dažāda veida LED Filament spuldzes, ir radījuši unikālu dizainu. 
Nāc un nobaudi ēdienu pagatavošanas mākslu!


Tili

Tili LED SIA Ledenes

Ienākot Tili veikalā, pārņem patīkama sajūta. Šo gaišo, mājīgo un silto sajūtu sniedz rūpīga Leduro un Philips siltā gaismas spektra (2700 K) spuldžu kombinācija.

0
SIA "Ledenes" - specializēts LED spuldžu veikals

 .