Dizaina apgaismojuma katalogi
Visa pamatā ir atbilstošs apgaismojums
 

Ja Jums nešķiet ērti meklēt apgaismojumu mūsu interneta veikala sadaļā, Jūs to varat izvēlēties šķirstot mūsu sadarbības partneru .pdf katalogus (Reality Leuchten, Trio, Maytoni -Vācija; Tope Lighting - Lietuva; Emos - Čehija; Videx - Ukraina; Cariitti - Somija; GTV - Polija). Jūsu izvēlētā apgaismes ķermeņa detalizētus parametrus un cenu Jūs varat pārbaudīt, ierakstot preces nosaukumu interneta veikala meklētājā. Ja preci neatrodat interneta veikalā, mēs iespējams to vēl neesam paspējuši tur ievadīt, šajā gadījumā aicinām sūtīt pieprasījumu uz [email protected] un mēs atbildē nosūtīsim preces cenu un informāciju par tās parametriem.

Mūsuprāt, ir vērts veltīt laiku un no vairāk kā 5000 dažādu preču vienību plašā klāsta iegādātos apgaismes ķermeni, kas Jums patiešām patīk, perfekti iederēsies interjerā un, iespējams, nebūs atrodams nevienā citā mājoklī Latvijā. Loģiski, ka viss plašais piedāvājuma klāsts nemaz fiziski nevar ietilpt mūsu noliktavā, tāpēc tas tiek regulāri (vairākas reizes nedēļā, atkarībā no klientu pasūtījumu apjoma) pasūtīts no ražotāju noliktavām.  

Ja nepieciešama konsultācija, vai apgaismojuma aprēķināšana un modelēšana, šo pakalpojumu klientiem, kuri preces iegādi veic pie mums, sniedzam bez maksas, pārējiem 17.50 EUR/h.

Reality Leuchten katalogs 2022/2023

Trio katalogs 2022/2023

Maytoni 2022 katalogs

Āra apgaismojuma katalogs 2022/2023

Trio jaunumi 2022

Tope Lighting 2023 katalogs

EMOS 2022/2023 katalogs

Videx katalogs

Pirkumu grozs