Dizaina apgaismojuma katalogi
Visa pamatā ir atbilstošs apgaismojums
 

Ja Jums nešķiet ērti meklēt apgaismojumu mūsu interneta veikala sadaļā, Jūs to varat izvēlēties šķirstot Vācijas dizaina apgaismojuma zīmolu Trio Leuchten,  Reality Leuchten un Maytoni .pdf katalogus. Jūsu izvēlētā dizaina apgaismes ķermeņa detalizētus parametrus un cenu Jūs varat pārbaudīt, ierakstot preces nosaukumu interneta veikala meklētājā. Ja preci neatrodat interneta veikalā, mēs iespējams to vēl neesam paspējuši tur ievadīt, šajā gadījumā aicinām sūtīt pieprasījumu uz [email protected] un mēs atbildē nosūtīsim preces cenu un informāciju par tās parametriem.

Mūsuprāt, ir vērts veltīt laiku un no vairāk kā 2900 dažādu preču vienību plašā klāsta iegādātos dizaina apgaismes ķermeni, kas Jums patiešām patīk, perfekti iederēsies interjerā un, iespējams, nebūs atrodams nevienā citā mājoklī Latvijā. Loģiski, ka viss plašais piedāvājuma klāsts nemaz fiziski nevar ietilpt mūsu veikalā Cēsīs, tāpēc tas tiek regulāri (vairākas reizes nedēļā, atkarībā no klientu pasūtījumu apjoma) pasūtīts no ražotāju noliktavām. Vidējais piegādes laiks no šiem trim ražotājiem ir divas nedēļas, bet atsevišķos gadījumos var būt arī nedaudz ātrāks vai nedaudz lēnāks, bet tas ir atkarīgs no loģistikas kompāniju darbības. 

Ja nepieciešama konsultācija, vai apgaismojuma aprēķināšana un modelēšana, šo pakalpojumu klientiem, kuri preces iegādi veic pie mums, sniedzam bez maksas, pārējiem 15 EUR/h.
Pirkumu grozs